BARDZO WAŻNE!!!

Szanowni Rodzice!

Od 25.05.2020r. placówka została przywrócona do pracy w godzinach od 7.00 do 16.00. Proszę rodziców chcących przyprowadzić do przedszkola swoje dzieci  o zapoznanie się ze wszystkimi załącznikami i dostosowanie się do zamieszczonych zaleceń.

Dyrektor Przedszkola nr 7 "Bolek i Lolek"

Ewa Siwek

Ankieta dla rodziców

Deklaracja

Oświadczenie - opieka

Procedury bezpieczeństwa

Oświadczenie rodziców

Zaświadczenie o zatrudnieniu

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

Zachęcamy do udziału w konkursach zewnętrznych. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce AKTUALNOŚCI

Prośba Studentki o wypełnienie ANKIETY

DYŻUR WAKACYJNY

LIPIEC 2020

Szanowni Rodzice!

Poniżej znajdziecie podstawowe informacje, deklaracje oraz wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola nr 2 "Kraina Wesołej Zabawy" w Koninie (lipiec 2020)

DEKLARACJA           WNIOSEK               RODO           INFORMACJA         OŚWIADCZENIE 1         OŚWIADCZENIE 2

SIERPIEŃ 2020

W dniach 4-31 maja 2020 roku Przedszkole nr 32 przyjmuje zapisy dzieci na dyżur wakacyjny na miesiąc sierpień 2020 r.

Skany wypełnionych dokumentów można przesyłać na skrzynki mailowe lub składać osobiście w sekretariacie przedszkola.

DEKLARACJA              WNIOSEK                RODO                WYPRAWKA              OŚWIADCZENIE 1             OŚWIADCZENIE 2                OŚWIADCZENIE 3

DEKLARACJA              WNIOSEK                RODO                WYPRAWKA              OŚWIADCZENIE 1             OŚWIADCZENIE 2                OŚWIADCZENIE 3

Rodzice,
sytuacja w której się znaleźliśmy jest trudna zarówno dla Was, rodziców i dzieci, jak również dla pracowników przedszkola.
Chcemy Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby wesprzeć Was w tej wyjątkowej sytuacji.
Dyrektor oraz nauczyciele pozostają do Państwa dyspozycji. Możecie się do nich zwracać o pomoc za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najważniejsze w tej chwili jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre relacje.

Pozdrawiamy
Dyrektor Przedszkola nr 7 "Bolek i Lolek" w Koninie
wraz z Radą Pedagogiczną

Druk oświadczenia o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do lat 8 w związku z zamknięciem przedszkola - Pobierz

Informacja ZUS

DRODZY RODZICE!

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną rządową stroną internetową, na której znajdziecie Państwo poszerzone informacje profilaktyczne nt. koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych  w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

Rekomendacje MEN dla dyrektorów przedszkoli, szkół i  placówek óswiatowych

Informujemy, że

zamieszczanie ogłoszenia Rodziców na tablicach grupowych i tablicy ogólnej

może nastąpić jedynie za zgodą dyrektora przedszkola.