• Czcionka:

Dyżur wakacyjny 2020r.

LIPIEC

Przedszkole nr 11 „Pentliczek”, ul. Sosnowa 8, 62-510 Konin

Przedszkole nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy”, ul. Zygmunta Noskowskiego 4, 62-510 Konin

SIERPIEŃ

Przedszkole nr 32 z oddziałami integracyjnymi, ul. Przemysłowa 7, 62-510 Konin

Przedszkole nr 6, ul. Ludwika Solskiego 4, 62-510 Konin

Przedszkole nr 14 im. Krasnala Hałabały, ul. Ks. B. Palenickiego 4, 62-510 Konin

Uprzejmie informujemy, że Prezydent Miasta Konina wydał zarządzenie

w sprawie terminów rekrutacji do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2020/2021

ZARZĄDZENIE Nr 7/2020 PREZYDENTA MIASTA KONINA z dnia 20 stycznia 2020 roku- POBIERZ

HARMONOGRAM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO PRZEDSZKOLI 2020/2021-POBIERZ

Przedszkole nr 7 "Bolek i Lolek" w Koninie,

ul. Kolejowa 30

Ogłasza zapisy

na cykl nieodpłatnych spotkań adaptacyjnych

„BĘDĘ DZIELNYM PRZEDSZKOLAKIEM”,

dla dzieci 2,5 - 4 letnich nie objętych wychowaniem przedszkolnym.

Spotkania odbywać się będą

od 13 stycznia 2020 r. do 25 maja 2020r.

w poniedziałki w godzinach od 15.30 – 17.30.

Organizowane są dla dzieci, które rozpoczną edukację w roku szkolnym 2020/2021

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji w zakładce "Będę dzielnym przedszkolakiem"

Istnieje możliwość korzystania z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”, za jej pomocą samorządy i różne podmioty przekazują na bieżąco informacje o sprawach wpływających na komfort życia mieszkańców.
Mieszkańcy miasta, którzy wyrażą taką chęć, mogą nieodpłatnie otrzymywać wiadomości, które podzielone są na :
a) Aktualności miejskie
Informacja o aktualnych sprawach dotyczących mieszkańców i innych wydarzeniach z terenu naszego miasta

b) Kulturalne, Sportowe i Turystyczne
Informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz turystycznych na terenie Miasta Konina

c) Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe
Informacje o zagrożeniach, awariach i innych utrudnieniach

Mieszkańcy sami decydują, w jaki sposób będą otrzymywać wiadomości, oraz na jakie tematy.

Aplikacja BLISKO - dostępna jest na wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych. Można pobrać ją bezpłatnie w sklepach App Store, Google Play, Windows Phone. Po pobraniu aplikacji użytkownik wpisuje swoją miejscowość w wyszukiwarce „Konin”. Na kolejnym ekranie aktywuje nadawców wiadomości, czyli Miasto Konin. Opcjonalnie można zarejestrować się do Child Alert (poszukiwanie zaginionych dzieci). Tu stopniowo będą pojawiali się nowi nadawcy, np. jednostki kultury, dostawcy gazu czy energii. Aplikacja będzie powiadamiała o nowych nadawcach wiadomości w specjalnych komunikatach. Na ekranie Urzędu Miejskiego w Koninie aktywujemy rodzaje wiadomości, które chcielibyśmy otrzymywać. Po chwili otrzymamy wiadomość cloud, która potwierdzi naszą rejestrację w systemie.

Rada Pedagogiczna dokonała analizy wszystkich propozycji dotyczących organizacji wycieczek, koncertów, teatrzyków itp.

Ustalono, że składki od rodziców zbierane są przez upoważnionego rodzica najpóźniej w ostatnim tygodniu poprzedzającym dany miesiąc.

Nauczyciele z końcem każdego miesiąca będą informować rodziców o wysokości opłat za dodatkowe imprezy (ogłoszenie na tablicy dla Rodziców) w nadchodzącym miesiącu.

Rodzice będą przekazywać daną kwotę w kopercie rodzicowi upoważnionemu do zbierania składek w wyznaczonym terminie.

Wszystkie składki będą przechowywane w sejfie przedszkolnym.

NASZA PLACÓWKA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 BIERZE UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE CZYTELNICZYM "MAGICZNA MOC BAJEK"

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z REGULAMINEM - pobierz

W poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram