• Czcionka:

Grupa Zajączki

Zajączki

Zobacz wszystko

Schemat postępowania przy podejrzeniu wystąpienia zakażenia koronawirusem

Aktualne wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli

Kochane Misie, Motylki, Biedronki, Żabki, Pszczółki i Zajączki!

Nadchodzą wakacje, dlatego życzymy Wam,

by były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.

Opalone, uśmiechnięte, pełne siły i zapału do pracy i zabawy,

wracajcie do nas we wrześniu.

Wszystkim absolwentom , którzy rozpoczną naukę w klasie pierwszej

życzymy najlepszych ocen, pięknych przyjaźni i samych sukcesów.

Pamiętajcie drzwi Naszego Przedszkola są dla Was

zawsze szeroko otwarte – odwiedzajcie nas!!!

Drodzy Rodzice Naszych Przedszkolaków!

Dziękując za wspólne spędzone dni,

które wymagały od każdego z nas otwartości na zmiany,

za wspaniałą, rzetelną, systematyczną, codzienną pracę zdalną

również życzymy udanych urlopów.

Dużo słońca, dużo radości, prawdziwie zasłużonego odpoczynku

Wszystkiego dobrego!!!

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola

BARDZO WAŻNE- dotyczy dyżuru wakacyjnego

W pierwszym dniu prosimy dostarczyć nauczycielowi:

• wypełniony dokument "Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola" upoważnienie
  • obuwie na zmianę oraz odzież na przebranie we własnym worku

NIE PRZYNOSIMY DO PRZEDSZKOLA ŻADNEJ WYPRAWKI

Przedszkole Nr 7 "Bolek i Lolek"  przyjęło nominację do #gaszynchallenge od Przedszkola Nr 10 "Leszczynowa Górka" w Koninie.

Nominujemy:

Spółdzielnię Mieszkaniową Zatorze w Koninie

oraz Przedszkole Montessori Akademia Smyka w Koninie

Ideą wydarzenia jest zbiórka pieniędzy dla chorej Sandry. Zachęcamy do wpłaty na poniższy link.

Zadanie jest następujące: nominowani mają 48h na wykonanie ćwiczenia, które polega na zrobienie 10 pompek, przysiadów.
Filmik wrzucamy na stronie. Za niewykonanie zadania wpłacamy 10 zł, jeśli wykonają zadanie wpłacają 5 zł na konto.

Dyżur wakacyjny- lipiec 2020r. ważne informacje i terminy.

Informujemy, że nasza placówka będzie pełniła dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu 2020r.
Podpisywanie umów/deklaracji z rodzicami/ opiekunami prawnymi odbędzie się w terminach:

24.06.2020r. w godz. 8.00 – 15.00
25.06.2020r. w godz. 8.00 – 15.00

Należy zabrać ze sobą : dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego (w celu wypełnienia wniosku na zwrot opłat w przypadku wystąpienia nieobecności dziecka).

Niepodpisanie deklaracji w wyznaczonym terminie będzie traktowane jako rezygnacja.

BARDZO WAŻNE!!!

Szanowni Rodzice!

Od 25.05.2020r. placówka została przywrócona do pracy w godzinach od 7.00 do 16.00. Proszę rodziców chcących przyprowadzić do przedszkola swoje dzieci  o zapoznanie się ze wszystkimi załącznikami i dostosowanie się do zamieszczonych zaleceń.

Dyrektor Przedszkola nr 7 "Bolek i Lolek"

Ewa Siwek

Ankieta dla rodziców

Deklaracja

Oświadczenie - opieka

Procedury bezpieczeństwa

Oświadczenie rodziców

Zaświadczenie o zatrudnieniu

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

Zachęcamy do udziału w konkursach zewnętrznych. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce AKTUALNOŚCI

Prośba Studentki o wypełnienie ANKIETY

DYŻUR WAKACYJNY

LIPIEC 2020

Szanowni Rodzice!

Poniżej znajdziecie podstawowe informacje, deklaracje oraz wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola nr 2 "Kraina Wesołej Zabawy" w Koninie (lipiec 2020)

DEKLARACJA           WNIOSEK               RODO           INFORMACJA         OŚWIADCZENIE 1         OŚWIADCZENIE 2

SIERPIEŃ 2020

W dniach 4-31 maja 2020 roku Przedszkole nr 32 przyjmuje zapisy dzieci na dyżur wakacyjny na miesiąc sierpień 2020 r.

Skany wypełnionych dokumentów można przesyłać na skrzynki mailowe lub składać osobiście w sekretariacie przedszkola.

DEKLARACJA              WNIOSEK                RODO                WYPRAWKA              OŚWIADCZENIE 1             OŚWIADCZENIE 2                OŚWIADCZENIE 3

DEKLARACJA              WNIOSEK                RODO                WYPRAWKA              OŚWIADCZENIE 1            OŚWIADCZENIE 2                OŚWIADCZENIE 3

Rodzice,
sytuacja w której się znaleźliśmy jest trudna zarówno dla Was, rodziców i dzieci, jak również dla pracowników przedszkola.
Chcemy Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby wesprzeć Was w tej wyjątkowej sytuacji.
Dyrektor oraz nauczyciele pozostają do Państwa dyspozycji. Możecie się do nich zwracać o pomoc za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najważniejsze w tej chwili jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre relacje.

Pozdrawiamy
Dyrektor Przedszkola nr 7 "Bolek i Lolek" w Koninie
wraz z Radą Pedagogiczną

Druk oświadczenia o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do lat 8 w związku z zamknięciem przedszkola - Pobierz

Informacja ZUS

DRODZY RODZICE!

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną rządową stroną internetową, na której znajdziecie Państwo poszerzone informacje profilaktyczne nt. koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych  w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

Rekomendacje MEN dla dyrektorów przedszkoli, szkół i  placówek óswiatowych

Informujemy, że

zamieszczanie ogłoszenia Rodziców na tablicach grupowych i tablicy ogólnej

może nastąpić jedynie za zgodą dyrektora przedszkola.

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram