• Czcionka:

Grupa Zajączki

Zajączki

Zobacz wszystko

Dnia 17.12.2021 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. Tak jak co roku oglądaliśmy pięknie przygotowane Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy "Pszczółek". Następnie naszą tradycją jest łamanie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń świątecznych. Wszyscy wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego obiadu. Po uroczystym obiedzie odwiedził nas niesamowity gość – Święty Mikołaj! Swoją wizytą sprawił dzieciom mnóstwo radości! Dziękujemy Mikołaju, czekamy na Ciebie w następnym roku!

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram