• Czcionka:

Grupa Zajączki

Zajączki

Zobacz wszystko

Dnia 20.12.2021r.  dzieci postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały dla swoich bliskich  pod okiem swoich pań świąteczne występy do których bardzo pilnie się przygotowywały.

Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści wystąpili z dużym przejęciem i wielkim zaangażowaniem. Prezentowali umiejętności wokalne i taneczne.  Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

PREZENTACJA

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook