• Czcionka:

Grupa Zajączki

Zajączki

Zobacz wszystko

Dnia 12.01.2022r. w naszej placówce odbyło się uroczyste „XIX Przedszkolne Kolędowanie” przy pianinie przygotowane przez p. Annę Czyż. W tym dniu dzieci i pracownicy przedszkola, w odświętnej scenerii przy betlejemskiej stajence, w blasku lampionów i świec, zaśpiewali wraz z uzdolnionymi wokalnie solistami 6 znanych staropolskich kolęd. Podczas uroczystości dzieci bawiły się, śpiewały, rozwiązywały zagadki i utrwalały zdobyte wiadomości nt wybranych świątecznych tradycji. Spotkanie to zakończyło realizację tematyki kompleksowej związanej z Bożym Narodzeniem, celem której było podtrzymywanie i pielęgnowanie, we wszystkich grupach wiekowych, najpiękniejszych staropolskich zwyczajów. Za piękne śpiewanie dzieci otrzymały korzenne ciasteczka, a towarzyszący im dorośli zostali poczęstowani zimową herbatką.

WIDEO - RELACJA Z UROCZYSTOŚCI

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook