• Kontrast
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Publiczne Przedszkole nr 7

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!

Serdecznie zapraszam do udziału w Konkursie fotograficznym „Moje ferie - aktywne i bezpieczne” polegającym na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego aktywne
i bezpieczne spędzanie czasu wolnego w trakcie ferii zimowych.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Organizator: K. Wieczorek

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO   „MOJE FERIE - AKTYWNE I BEZPIECZNE”

I. Organizator: Karolina Wieczorek- nauczyciel

II. Cele konkursu:

• upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki,
  • promowanie aktywnego stylu życia oraz zasad bezpieczeństwa w czasie wolnym,
  • integrowanie rodziny podczas wspólnego zadania.

III. Regulamin konkursu:

1. Tematem konkursu jest wykonanie jednej fotografii poruszającej tematykę promującą aktywny i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych. Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia uchwycającego aktywne i bezpieczne spędzanie czasu wolnego podczas ferii zimowych.
  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych i ich rodzin.
  2. Każda rodzina może wykonać tylko jedno zdjęcie (w przypadku rodzeństwa przesyłamy jedną fotografię).
  3. Zdjęcie należy przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dostarczyć wydrukowane do wychowawcy grupy do dnia 17.02.2023r. (piątek).
    W treści maila oraz na odwrocie wydrukowanego zdjęcia należy umieścić informacje: Imię i nazwisko dziecka/dzieci, grupa.
  4. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola w zakładce: Z życia przedszkola – Konkursy wewnętrzne dnia 22.02.2023r. oraz zaprezentowane w formie wystawy w przedszkolnym korytarzu.
  5. Autorzy zdjęć otrzymają nagrody w postaci upominków i dyplomów.
  6. Termin: od 30.01.2023r. do 17.02.2023r.