Dnia 02.04.2014r. odbył się XX Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Plastycznej Przedszkoli zorganizowany przez MDK w Koninie.
Przedszkole nasze reprezentowała Agata Masłowska z gr. IV "Motylki" oraz Dominika Kędzierska z gr. VI "Zajączki", która otrzymała nagrodę.

Gratulujemy!!!

Dnia 24 marca grupa „Pszczółki” wzięła udział w Kalejdoskopie 2014 XV Wielkopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych.
Nasze dzieci z zespołu „Tylko taniec” zdobyły wyróżnienie za dopasowanie gestu scenicznego do muzyki w układzie tanecznym „Telefon”.

W nagrodę dnia 13 maja 2014r. zaprezentowaliśmy zwycięski układ taneczny podczas Karuzeli Przedszkolaków 2014
– gali laureatów wszystkich konkursów, organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. Była to bardzo widowiskowa uroczystość.

Dnia 28.01.2014r. odbył się XX Koniński Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Do-re-mi”, zorganizowany przez MDK w Koninie.
Nasze przedszkole reprezentowała Lena Niedźwiecka z gr. „Motylki”, śpiewając piosenkę „Podajmy sobie ręce”.

Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

Dnia 18.01.2014r. miał miejsce konkurs plastyczny „Najciekawsza ilustracja bajki” Aleksandra Fredry „Małpa w kąpieli”,
zorganizowany przez Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie.

Pracę techniką collage wykonały:

Sara Borecka gr. „Motylki”, Agata Masłowska gr. „Motylki”, Dominika Kędzierska gr. „Zajączki”.

Nagrody w konkursie otrzymały:

Gratulujemy nagrody!

Dnia 16.01.2014r. odbył się IX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Z naszego przedszkola kolędy zaśpiewały:

Gabrysia Siuda z gr. „Zajączki” kolędę „Gdy śliczna panna”

Lena Niedźwiecka  z gr. „Motylki” kolędę „Lulajże Jezuniu”

Udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek to promowanie tradycji kolędowania w środowisku lokalnym,
a także okazja do zaprezentowania wokalnych talentów naszych przedszkolaków.

Gratulujemy pięknego występu i życzymy wielu sukcesów wokalnych!