• Czcionka:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

UBEZPIECZENIE

W roku szkolnym 2021/2022 Rada Rodziców zdecydowała się na ubezpieczenie z firmy Inter Risk składka na rok wynosi 32 złotych.

Prosimy o dokonanie wpłaty u trójki grupowej do której uczęszcza Państwa dziecko.

Ubezpieczenie dzieci nie jest obowiązkowe i zależy od decyzji Rodziców.

Owu.pdf

OfertaEduPlus_1.pdf

......................................................................................................................................................

RADA RODZICÓW

rok szkolny 2021/2022

Współpraca z rodzicami opiera się na wzajemnym poszanowaniu, życzliwości i aktywnym uczestnictwie opiekunów dzieci w życiu przedszkola.

Do najważniejszych działań podejmowanych przez rodziców należą:

• opiniowanie planów finansowych placówki i koncepcji pracy przedszkola,

• wspólne z radą pedagogiczną tworzenie harmonogramu wycieczek, uroczystości przedszkolnych i grupowych,

• współuczestniczenie w procesie wychowawczym (udział w zebraniach ogólnych
    i grupowych, spotkaniach ze specjalistami, zajęciach otwartych, dyżurach pedagogicznych, konsultacjach z nauczycielami, logopedą i specjalistą od gimnastyki korekcyjnej),

• opiniowaniu pracy dydaktycznej dyrektora przystępującego do konkursu oraz nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy, pomoc we wzbogacaniu bazy przedszkola.

Skład Prezydium Rady Rodziców

Przewodnicząca:

Stolartska Maciejewska Żaneta

Z-ca:

Szczublewska Olga

Sekretarz:

Wawrzyniak Beata

Skarbnik:

Mazur Magdalena

Komisja Rewizyjna:

Łętowska Monika

Pilarczyk Klaudia

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Rada rodziców uprzejmie prosi o kierowanie wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które mogłaby się zaangażować. Zachęcamy wszystkich Rodziców do pozostawania z nami w kontakcie. Można się z nami kontaktować pod adresem  poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie za pośrednictwem Pani Dyrektor.

Szanowni Państwo,
Budżet Rady zależy  od wpłaty każdego Rodzica.  Dzięki wpłacanym przez Was składkom Rada ma możliwość zrealizować wiele przedsięwzięć inwestycyjnych w przedszkolu, z których korzyści będą czerpały wszystkie dzieci przez wiele lat.
Jak wiadomo potrzeby dzieci są duże i zawsze większe  niż wpływy do budżetu. Mamy nadzieję, że w tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu, Radzie uda się dokonać jeszcze więcej.
Dlatego, aby Rada mogła aktywnie działać i angażować się w kolejne inicjatywy prosimy Was o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Rady.

Ustalona minimalna na ten rok składka wynosi 50 zł od dziecka płatna w dwóch ratach:

I rata do końca października 2021r (25 zł)

II rata do końca lutego 2022r (25 zł)

Pamiętajmy
Wpłacane przez Rodziców składki w całości przeznaczone są na potrzeby dzieci.

Wpłaty prosimy kierować na aktualne konto bankowe:
Konto Rady Rodziców
Bank:   Bank Spółdzielczy
Konto: 28 8530 0000 0014 2750 3000 0010
Adresat: Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie 62-510 Konin, ul. Kolejowa 30
(w tytule płatności wpisujemy: imię i nazwisko ucznia oraz nr grupy i jej nazwę)

Ważna jest także Państwa pomoc w pozyskiwaniu sponsorów oraz inwestorów.

Nasze Grupy

Grupa Misie