RADA RODZICÓW

rok szkolny 2018/2019

Współpraca z rodzicami opiera się na wzajemnym poszanowaniu, życzliwości i aktywnym uczestnictwie opiekunów dzieci w życiu przedszkola.

Do najważniejszych działań podejmowanych przez rodziców należą:

• opiniowanie planów finansowych placówki i koncepcji pracy przedszkola,
  • wspólne z radą pedagogiczną tworzenie harmonogramu wycieczek, uroczystości przedszkolnych i grupowych,
  • współuczestniczenie w procesie wychowawczym (udział w zebraniach ogólnych
    i grupowych, spotkaniach ze specjalistami, zajęciach otwartych, dyżurach pedagogicznych, konsultacjach z nauczycielami, logopedą i specjalistą od gimnastyki korekcyjnej),
  • opiniowaniu pracy dydaktycznej dyrektora przystępującego do konkursu oraz nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy, pomoc we wzbogacaniu bazy przedszkola.

Skład Prezydium Rady Rodziców

Przewodniczący - Maciej Ostrowski

Z-ca przewodniczącego - Arleta Wróbel

Skarbnik - Alicja Lubera

Sekretarz - Ewelina Kantarowska

Komisja Rewizyjna Rady Rodziców:

- Beata Karolczuk

- Justyna Wawrzyniak

Rada rodziców uprzejmie prosi o kierowanie wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które mogłaby się zaangażować. Zachęcamy wszystkich Rodziców do pozostawania z nami w kontakcie. Można się z nami kontaktować pod adresem  poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie za pośrednictwem Pani Dyrektor.

Szanowni Państwo,
Budżet Rady zależy  od wpłaty każdego Rodzica.  Dzięki wpłacanym przez Was składkom Rada ma możliwość zrealizować wiele przedsięwzięć inwestycyjnych w przedszkolu, z których korzyści będą czerpały wszystkie dzieci przez wiele lat.
Jak wiadomo potrzeby dzieci są duże i zawsze większe  niż wpływy do budżetu. Mamy nadzieję, że w tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu Radzie uda się dokonać jeszcze więcej.
Dlatego, aby Rada mogła aktywnie działać i angażować się w kolejne inicjatywy prosimy Was o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Rady.

Ustalona minimalna na ten rok składka wynosi 50 zł od dziecka płatna w dwóch ratach

I rata do końca października 2017r.

II rata do końca lutego 2018r.

Pamiętajmy
Wpłacane przez Rodziców składki w całości przeznaczone są na potrzeby dzieci.

Wpłaty prosimy kierować na aktualne konto bankowe:
Konto Rady Rodziców
Bank:   Bank Pocztowy
Konto: 14 1320 1016 2782 1693 2000 0001
Adresat: Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie 62-510 Konin, ul. Kolejowa 30
(w tytule płatności wpisujemy: imię i nazwisko ucznia oraz nr grupy i jej nazwę)

Ważna jest także Państwa pomoc w pozyskiwaniu sponsorów oraz inwestorów.

Serdecznie dziękujemy