Szanowni Rodzice!!!

Z WIELKIM SUKCESEM zakończyliśmy akcję "Kasztanobranie 2018". Zebraliśmy około 1600 kg kasztanów co dało nam 862 zł.

Pieniążki zasiliły konto Rady Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

Szanowni Rodzice!!!

Uprzejmie przypominamy, że o nieobecności dziecka  należy powiadomić placówkę do godziny 8.30.

Za nieobecność zgłoszoną po tej godzinie będzie naliczana odpłatność.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie 63 242 14 67

Szanowni Rodzice!

Przekazujemy Państwu Raport z Ewaluacji Zewnętrznej przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Delegatura w Koninie.

Raport z Ewaluacji Zewnętrznej

Uwaga Rodzice!!!

Zmiana stawki żywieniowej

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

WAŻNE INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

1. Informacje o wysokości odpłatności za przedszkole można uzyskać:

- osobiście w księgowości przedszkola

- telefonicznie pod nr: 63 242 14 67.

- sprawdzając w zakładce PŁATNOŚCI na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole7konin.edu.pl

- na tablicy informacyjnej przy każdej grupie

2. Konto do opłat za przedszkole ( WYŁĄCZNIE OPŁATA I ŻYWIENIE)

GETIN BANK ODDZIAŁ KONIN:

58 1560 0013 2015 2806 6066 0001

3. Przelew na konto przedszkola należy wykonać do 12-tego każdego miesiąca. Dokonując przelewu należy podać:

- imię i nazwisko dziecka

- numer i nazwę grupy, do której uczęszcza dziecko

4. Wpłaty w kasie przedszkola przyjmowane są do dnia 15-tego każdego miesiąca w 3 wyznaczone dni.

5. Wpłaty po 15-tym każdego miesiąca nie będą przyjmowane w kasie przedszkola oraz zostaną naliczone odsetki ustawowe za zwłokę.

6. Proszę wszystkich rodziców o bezwzględne przestrzeganie terminów opłat!

UWAGA RODZICE!!!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przesyła materiały poświęcone problematyce wszawicy - ,,Pedikuloza, czyli co Twoje dziecko może mieć na głowie”.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 przedszkole jest czynne do godz. 18.00

INFORMACJA!!!

Rodzic dziecka, które uczestniczy w terapii logopedycznej ma obowiązek co najmniej raz w miesiącu kontaktować  się z logopedą.

Prosimy o ustalanie terminu spotkania z nauczycielami w grupach.

Informujemy, iż 11. października Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 30 sierpnia 2013 r., zwaną ustawą sześciolatkową.

INFORMACJE NA TEMAT USTAWY

Zajęcia dodatkowe

Od dnia 01.10.2013 r. zajęcia dodatkowe w Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek”  w Koninie odbywać się  będą zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie internetowej placówki. Prowadzone będą przez instruktorów Młodzieżowego Domu Kultury  w Koninie oraz nauczycielki Przedszkola nr 7 w Koninie.

Z oferty mogą skorzystać dzieci przebywające w tym czasie w placówce.