• Czcionka:

Wirtualny Kiermasz Książek

Plakat Przedszkole

Drodzy Rodzice!

Corocznie braliście udział w Kiermaszu Taniej Książki.
W tym roku, w związku z panującą pandemią serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnym kiermaszu książek.
Szczegóły w załączniku

KIERMASZ.pdf

demo książki

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Najważniejsze wskazówki dla rodziców w związku z powrotem uczniów do szkół i placówek

Schemat postępowania przy podejrzeniu wystąpienia zakażenia koronawirusem

WYTYCZNE PRZECIWEPIDEMICZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

Szanowni Rodzice!!!

Uprzejmie przypominamy, że o nieobecności dziecka  należy powiadomić placówkę do godziny 8.30.

Za nieobecność zgłoszoną po tej godzinie będzie naliczana odpłatność.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie 63 242 14 67

Nasze Grupy