Biedronki ogłoszenia

Proszę o przyniesienie na 18.12.2018r. (wtorek) w podpisanej torbie stroju:

- dla dziewczynek – białej bluzki i białych gładkich rajstop (spódniczki będą miały przedszkolne)

- dla chłopców – białej koszuli i ciemnych spodni

Na stronie naszej grupy zamieszczony jest już tekst piosenki „Kucharze” – bardzo proszę o utrwalenie również kolędy „ Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Dziękuję

WAŻNE

Proszę o przyniesienie dla dziewczynek na poniedziałek 10.12. 2018 dużej drewnianej łyżki i metalowej pokrywki lub małego metalowego garnuszka (będą one służyć za instrumenty muzyczne) – potrzebne nam będą do 18 grudnia.

Proszę o przyniesienie do przedszkola pocztówek bożonarodzeniowych (nie muszą być nowe  tylko takie,  jakie Państwo otrzymywaliście pocztą) – wykorzystamy je do zabaw.

Dziękuję