Julka Juszczak i Jakub Rembas reprezentowali przedszkole w Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki i Tańca z Epoki.

Realizacja innowacji "Przedszkolak odkrywcą"- zabawa badawcza "Jak zrobić kiszone ogórki?"- poznanie procesu fermentacji.

Realizacja innowacji "W świecie techniki"- robiliśmy kasztanowe ludziki, uczyliśmy się posługiwać śrubokrętem.

Świętowaliśmy urodziny Fabiana - pysznie i słodko.

Zajęcia w ramach projektu Fundacji LIDA- "Kultura i sztuka w przedszkolu"- lepiliśmy miseczki z gliny.

Odwiedziliśmy Alpakarnię w Szyszyńskich Holendrach- alpaki są milutkie.

Ważyliśmy dary jesieni, co jest cięższe co jest lżejsze,potem układaliśmy z nich obrazki.

Obchodziliśmy imieniny Michała- było słodko!!!

Pierwsze zajęcia warsztatowe w ramach programu "Kino Przedszkole"- Co to znaczy być grzecznym?

Kolejne zajęcia robotyki - konstruowaliśmy wiatraki.

Z wizytą w Komendzie Policji - nie tylko chłopcy byli zachwyceni, dziewczynkom też bardzo się podobało!

Realizacja innowacji "W świecie techniki"- zespołowa praca przestrzenna pt. 'Ile mamy zębów? z wykorzystaniem materiałów odpadowych i zszywaczy.

Wzięliśmy udział w jubileuszowej 25 akcji sprzątania świata...

Nasze pierwsze zajęcia z robotyki- konstruowaliśmy roboty.

"W małym ciele zdrowy duch"- nasze zabawy sportowe w ogrodzie.

Realizacja innowacji "Przedszkolak- odkrywcą": zabawa badawcza "Dlaczego zjeżdżalnia jest śliska?"- rozpoznawanie różnych faktur materiałów za pomocą dotyku.

Oto nasz kącik wakacyjny.

Dziś świętowaliśmy urodziny Lenki.

Z wizytą w Muzeum Regionalnym w Koninie- impreza plenerowa "Żywy Skansen"- było bardzo ciekawie i pouczająco!

Spotkanie z przedstawicielami Urzędu Transportu Kolejowego z Warszawy w ramach kampanii "Bezpieczeństwa uczę się z kolejowym ABC."

Nasze pierwsze zabawy w grupie po wakacjach.